В інтерв'ю газеті «Джахан ньюс» Ширазі зазначив, що у випадку ізраїльської атаки Іран буде в змозі «обернути збройний конфлікт у війну на виснаження, яка приведе до знищення єврейської держави». «Якщо така війна почнеться, то вона не буде довгою і піде на користь всім мусульманам. У нас є досвід війни на виснаження (восьмирічна ірано-іракська війна). Ізраїль же не в змозі її вести», – підкреслив іранський політик-священнослужитель.

Ширазі зазначив, що Ізраїль «не такий сильний як раніше, в той час як Ісламська Республіка знаходить все більше сил», і тому ізраїльське керівництво поспішає з ударом по Ірану. «Саме слабкість Ізраїлю, те, що він відчуває себе на грані припинення існування, і змушує його лідерів прагнути розпочати війну, яка буде означати не більше, ніж укол для Ірану», – сказав представник іранського духовного лідера.

Нагадаємо, що раніше свої прогнози вже зробила ізраїльська сторона. Зокрема, один з тамтешніх міністрів заявив, що війна Ізраїлю проти Іраку триватиме не більше місяця, а її жертвами стануть приблизно 500 осіб.

Джерело: itar-tass.com