Наш легкоатлет підкорив планку на висоті 2 метри 26 сантиметрів. Кореспондент «Спортивки» привітав Дмитра з перемогою та розитав про плани підготовки до чемпіонату Європи та Олімпійських ігор у Лондоні.

Дмитре, чи задовлений ти своїм виступом у Ялті, враховуючи те, що це перший страт для тебе у сезоні після травми?
Я задоволений не стільки перемогою, і не стільки результатом, як тим, що у мене все нормально з ногою. Адже зимовий сезон я пропускав. Навіть довелося зробити операцію на суглобі. Цей старт для мене був першим після операції, тому задоволений тим, що все йде згідно плану і нічого мене турбує. Звісно, що було досить важко рік не виступати. Образно кажучи, ми разом із тренером Валерієм Лебедюком планували перемагати на цих змаганнях та показувати результат, який би давав право виконати норматив. Саме це й вдалося зробити у Ялті, підкоривши висоту 2м.26см. Тому завдання потрапляння на Європу та перемога у Ялті було виконано. Ну, й звісно, треба було «пристрілятися, враховуючи те, що цілий рік я не стрибав на змаганнях.

Які наступні старти?
Попереду чемпіонат України, де скоріш за все формуватиметься команда на Олімпіаду в Лондон. Опісля, через місяць, відбудеться чемпіонат Європи у столиці Фінляндії Гельсінкі, в якому я також планую взяти участь. Цей чемпіонат Європи повинен стати генеральною репетицією перед Олімпійськими іграми.

До Олімпіади не форсуватимеш подій, а плавно підходитимеш?
Так, ви праві, не форсуватиму подій. Для цього, ми відмовилися від декількох змагань, зокрема, від участі в Діамантовій лізі. Тобто виступатиму тільки там, де це потрібно – Кубок України, чемпіонат України, відбір на чемпіонат Європи, на якому планую виступити. А далі час, який залишиться присвячу сугубо підготовці до Олімпійських ігор у Лондоні. А вже після виступу на Олімпіаді плануємо поїздити по комерційних турнірах.

Твій найкращий результат 2м. 35 см. Цього сезону його реально повторити чи, навіть, покращити, враховуючи те, що ти після травми?
Разом із тренером саме так і плануємо. Найголовніше те, щоб нічого не турбувало, тоді ми обов’язково будемо повторювати цей результат, або ж навіть і покращувати його.

Яке завдання на Олімпіаду?
Звісно, хочеться потрапити у призери Олімпійських ігор. Для цього треба повторювати свої успішні стрибки, а ще краще покращувати їх.

"СПОРТИВКА"