Едуард Леонов, заступник голови громадянської кампанії ПОРА подав до органів внутрішніх справ заяву про замах на вбивство.
Злочин стався 20 серпня біля будівлі МЗС. Активіст „Братства” на очах у численних свідків, в тому числі і Дмитра Корчинського, кинувся з ножем на Едуарда Леонова, заступника голови Координаційного Центру громадянської кампанії ПОРА, але, на щастя, в останній момент був перехоплений представниками міліції. Злочинець здійснив напад одразу після розмови з Дмитром Корчинським, котрий є головою „Братства” та кандидатом у Президенти України.
Громадянська кампанія ПОРА володіє фотографією злочинця.
З боку „Братства” розпочалась інформаційна війна проти активістів кампанії ПОРА. Поширюється неправдива інформація, що Едуард Леонов був у стані алкогольного сп’яніння. Медична експертиза підтвердила те, що активіст кампанії був абсолютно тверезим.
Інцидент стався під час провокативної акції „Братства” під стінами Міністерства закордонних справ. Кілька активістів кампанії ПОРА виразили свою активну громадянську позицію щодо провокативної діяльності Корчинського та його „Братства”.
Кампанія ПОРА є незалежною від будь-яких політичних структур, комерційних чи державних організацій. ПОРА – незалежна загальнонаціональна кампанія.

Прес-служба кампанії "ПОРА"