Презентація від української столиці складатиметься з офіційних заходів, розмаїтої культурної програми та торговельно-економічної секції.

Очолюватиме офіційну київську делегацію голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов. Під час свого візиту до столиці Російської Федерації він проведе зустрічі з ветеранами війни – учасниками героїчного визволення міста Києва, які наразі мешкають у Москві.

Під час зустрічі у Національному культурному центрі України в Москві Попов вручить ветеранам пам’ятні медалі на відзначення 70-річниці визволення Києва від фашистських загарбників.

Також члени офіційної київської делегації разом з московськими колегами вшанують пам’ять загиблих та покладуть квіти до Могили Невідомого солдата в Олександрівському саду біля стін Кремля.

Крім названих заходів, програмою Днів Києва у Москві передбачено низку офіційних зустрічей керівництва двох столиць,  відвідування Бібліотеки української літератури в Москві, засідання тематичних круглих столів, зокрема за напрямами освіти та охорони здоров’я, проведення бізнес-форуму.

Також відбудуться змагання з тайського боксу та KIEV-MOSCOW UNITY JAM з інноваційних видів спорту.

У Московському драматичному театрі імені О.Пушкіна відбудуться вистави «Насмешливое моё счастье» і «Наполеон и Корсиканка» у виконанні акторів Національного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки.

А в Національному культурному центрі України в Москві відкриються кілька експозицій – ювелірна виставка Колекційного Будинку «Лобортас», виставка картин «1025 років Хрещення Київської Русі» та фотовиставка «Один день з життя Києва». Також у Московському міжнародному будинку музики відбудеться концерт майстрів оперного мистецтва, а у державній центральній концертній залі «Росія» виступить легендарний Національний заслужений ансамбль танцю України ім. П. П. Вірського.