Про це повідомила керівник прес-служби УМВС України на Придніпровській залізниці Тетяна Соболєва.

За її словами, вчора міліціонерів на вокзалі було 50, а зазвичай чергують четверо правоохоронців.

«Паніки на вокзалі немає, не було її і вчора. Близько 50 співробітників управління перевірили і залізничне полотно, і територію. Єдине що - був евакуйований супермаркет «Велика ложка», який розташований біля вокзалу. Але ми про це не просили. Напевне, це ініціатива керівництва супермаркету. На вокзалі працює більше 70 камер спостереження, простежується кожний сантиметр. Територію сьогодні патрулюють 25 осіб, щоб дати людям відчути, що їх можуть захистити», - розповіла Соболєва.

Вона також зазначила, що співробітникам МВС у Дніпропетровський області скасували всі відпустки та вихідні дні.

«Працюють слідчі прокуратури, вибухотехніки, також ми залучили внутрішні війська - солдатів. Коли зловмисник бачить, що стільки народу працює, ризикувати він не буде. Зараз ми перейшли на посилений варіант служби, у співробітників скасували всі вихідні та відпустки. Деяких навіть викликали з відпустки. У кожного зі співробітників є «тривожна скринька» з ліхтариком, білизною і предметами особистої гігієни, щоб коли людину піднімуть з ліжка - вона могла швидко виїхати за тривогою», – розповіла Соболєва.

Зараз територію вокзалу патрулюють правоохоронці у бронежилетах, касках та за зброєю: автоматами Калашнікова та пістолетами. Паніки не відчувається.

Джерело: Gazeta.ua