В Україні запрацювали нові вимоги до безпечності та якості молока та молочних продуктів, які стимулюватимуть підвищення обсягу виробництва молока.

Про це повідомляється на сторінці “Урядового порталу”.

Документ запроваджує належну практику виробництва, переробки та введення в обіг молока та молочних продуктів. Відповідний документ встановлює критерії до сирого молока, які зумовлюють його придатність для споживання людиною.

Зазначається, що вимоги стосуються всіх операторів ринку молока та молочних продуктів незалежно від форми власності та підпорядкування, діяльність яких пов’язана з виробництвом, переробкою та введенням в обіг зазначеної продукції. При цьому правила не поширюються на первинне виробництво молока та морозива, призначених для власного споживання.

Передбачається, що такі вимоги будуть стимулювати підвищення обсягу виробництва молока ґатунку «екстра». Також оновлення вимог у цій сфері дасть змогу привести національне законодавство у відповідність до вимог ЄС щодо ветеринарно-санітарних правил виробництва та обігу молока, визначення показників безпечності. Сказано, що зазначені вимоги зобов’яжуть переробників стежити за показниками якості та безпечності. При цьому відповідальність покладається на учасника ринку.

Перехідний період для адаптації до нових правил для операторів ринку, орієнтованих на внутрішній ринок, встановлено до 2022 року.

Як відомо, в Росії шукають і знищують заборонені до ввезення у рамках продуктового ембарго товари не лише на кордоні, а й на всій території країни, зокрема в магазинах і на складах продуктових мереж.