Про це «Укрінформу» заявила директор ДНУ «Енциклопедичне видавництво», заступник голови Головної редакційної колегії ВУЕ Алла Киридон.

"Пріоритет ми робимо зараз на електронній версії «Великої української енциклопедії». Вона з'явиться вже цьогоріч. І формуватиметься не за томами відповідно до алфавіту. Ми змінили принцип, бо застаріває інформація першого тому на "А". Ідея така, що в електронному варіанті мають бути 10-20% термінів від "А" до "Я" з усіх напрямків", – сказала Киридон.

Вона нагадала, що спочатку «Велика українська енциклопедія» у двох версіях – електронній та друкованій – задумувалася як проект з 2013 до 2020 року. У січні 2015 року указом президента термін видання було пролонговано до 2026 року.

"Останні п'ять років, із 2021 по 2026, після апробації матеріалу, планується присвятити виданню друкованої версії – аби не змінювалися конотації й акценти і ми мали продукт якісний. До кінця 2026 року енциклопедія має бути видана повністю. Поки що ми орієнтуємося на 30 томів. І плануємо видавати по 6 томів на рік", – зазначила Киридон.