Всеукраїнський спортивно-інтерактивний захід НОК України та Coca-Cola Foundation #OlympicLab цими днями завітав і до львівських дошкільнят. Напрям проєкту «Олімпійські та загальнолюдські цінності» відділення НОК України у Львівській області зреалізувало у ПП ДНЗ «Золотий ключик» в місті Львові.

Зокрема за підтримки директорки дитсадка Людмили Хом’як і організаційних заходів представників регіонального відділення НОК України, в цьому дитячому дошкільному закладі з дотриманням карантинних вимог відбулися цікаві й захоплюючі «Малі Олімпійські Ігри-2020».

Про це інформує Відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.

Вчителька фізкультури ДНЗ «Золотий ключик», кандидат у майстри спорту з веслування, випускниця Львівського коледжу спорту та Львівського державного університету фізичної культури Анна Логай разом з вихователькою Мирославою Шемечко в доступній формі розповіли юним львів’янам про Олімпійські Ігри, про олімпійські символи, а також про 30-річний ювілей НОК України, що буде відзначатися в грудні ц.р.

З особливим інтересом та непідробними емоціями хлопчики й дівчатка взяли участь в олімпійській розминці, естафетних змаганнях та розмальовках у спеціальних олімпійських книжечках від НОК України.

А на завершення справжнього спортивного свята в рамках проекту Національного олімпійського комітету України «Do Like Olympians» за модулем «Олімпійські та загальнолюдські цінності» дошкільнята «Золотого ключика» з позитивними емоціями та неабияким запалом розглядали усі подарунки з олімпійською символікою.

Відео можна переглянути ТУТ.