Під час традиційного урочистого святкування Дня Києва передбачено тимчасове обмеження транспортного руху.

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Зокрема, заплановано обмеження транспортного руху:

– 25-26 травня – під час фестивалю «Країна Франкіана» на площі імені Івана Франка до перехрестя з вул. Ольгинською;

– 25 травня з 05:30 до 17:30 – під час міжнародних змагань з велосипедного спорту «RACE HORIZON PARK» за маршрутом: площа Перемоги – просп. Перемоги – розворот біля станції метро «Шулявська» – просп. Перемоги – площа Перемоги.

Перекриття транспортного руху передбачено також:

– 25-26 травня під час фестивалю «Країна Франкіана» на площі Івана Франка до перехрестя з вул. Станіславського;

– міжнародних змагань з велосипедного спорту «RACE HORIZON PARK» за маршрутами:

– 25 травня з 05:30 до 17:30 – вул. Хрещатик – б-р Тараса Шевченка;

– 26 травня з 09:30 до 16:00 – вул. Миколи Грінченка – вул. Кіровоградська – просп. Валерія Лобановського – вул. Андрія Головка – вул. Солом’янська – вул. Протасів Яр – вул. Миколи Грінченка (старт-фініш біля будинку № 28 на вул. Солом’янська);

– 26 травня з 08:00 до 15:00 під час 27-го спортивно-благодійного «Пробігу під каштанами» за маршрутом: Майдан Незалежності – вул. Хрещатик – вул. Велика Васильківська – площа Льва Толстого – вул. Велика Васильківська – вул. Фізкультури – НСК «Олімпійський» – вул. Еспланадна – вул. Басейна – вул. Хрещатик – Майдан Незалежності.

Також у зв’язку з проведенням заходів до Дня Києва та футбольного матчу 25 та 26 травня можливі зміни в роботі метрополітену.

Як інформує прес-служба Київського метрополітену.

«25 і 26 травня можливе обмеження (не закриття) на вхід станції «Контрактова площа» після проведення святкових концертів на Контрактовій площі. 26 травня можливе обмеження (не закриття) на вхід станції «Виставковий центр» після проведення концерту на території Національного комплексу «Експоцентр України», – йдеться у повідомленні.

Крім того, 26 травня у зв’язку з проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) та «Львів» також можливі зміни у роботі підземки. Зокрема, після закінчення матчу, аби забезпечити належне перевезення вболівальників, можливе обмеження входу на станції «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

Як повідомлялося, на 25 та 26 травня на киян та гостей міста чекає велика святкова програма, яка нараховує 26 заходів різноманітної тематики. Центральною подією святкування Дня Києва стане великий концерт на Контрактовій площі легендарного гурту «Space» Дідьє Маруані у супроводі симфонічного оркестру.