«Цьогоріч ми максимально попрацювали над тим, аби запропонувати святкові заходи для львів’ян, а особливо для дітей точково, за місцем проживання в районах. Відтак, в 6 різних районах міста Львова пройдуть заходи, із виступами дітей, гуртківців УДЮМКів, мистецькі заходи, конкурси малюнків та спортивні змагання, естафети, які відбуватимуться у конкретно визначених місцях», – розповіла виконуюча обов’язків директора департаменту гуманітарної політики ЛМР, Наталя Федорович.

«У Франківському районі – вул. Симоненка біля Озера, Сихівському – кінотеатр Довженка, Личаківському біля Палацу творчості дітей та юнацтва на Погулянці, Галицькому кілька майданчиків в центральній частині міста, Залізничному районі вул. Люблінська 93 майданчик «Сонечко», у Шевченківському районі спортивний майданчик поряд з церквою святого Оріона», – уточнила Федорович.

За словами виконуючої обов’язків директора департаменту гуманітарної політики ЛМР, у програмі святкувань також низка змагань. Зокрема, вихованці спортивної школи «Олімпія» візьмуть участь у відкритому чемпіонаті школи до Дня Незалежності із стрільби з лука. Школа «Верховина» проведе турнір із футболу. А маленькі спортсмени із спортивної школи «Енергетик» візьмуть участь в всеукраїнському чемпіонаті із легкої атлетики у Скадовську.