Про це повідомили у Гідрометеоцентрі.

«Протягом поточного тижня на території України, за винятком півночі та північного-сходу, переважатиме суха тепла погода. Температурний режим в окремі дні на кілька градусів перевищуватиме показники норми на цей період», – повідомив під час брифінгу директор Українського гідрометеорологічного центру Микола Кульбіда.

За його словами, наразі з північного заходу наближається неактивний атмосферний фронт, який формуватиме погодні умови в Україні протягом найближчих днів. Так, 21 жовтня невеликі дощі у північній, 21-22 – і в східній та подекуди в центральній частинах країни і на півночі Лівобережжя, пройдуть невеликі дощі. Температура повітря становитиме +10…+15 °С; у південній частині та західних областях 21 жовтня – до +18…+20 °С, 22 жовтня у південній частині та на крайньому заході – +14…+19 °С, на півночі Лівобережжя – +6…+9 °С.

Нетривале похолодання очікується 23-24 жовтня. Стовпчики термометрів на сході опустяться до +4…+9 °С. На заході 24 жовтня – +14…+19 °С, на Закарпатті – до +22 °С, на решті території цього дня – +10…+15 °С.

25-27 жовтня на лівобережжі температура коливатиметься в межах +6…+12 °С, на решті території України – +9…+15 °С, у західних областях – до +18 °С.

Незначне підвищення рівнів води на більшості річок Криму та на українській ділянці р. Дунай, спричинене дощами, які пройшли протягом минулого тижня, не становлять загрози, а лише покращують гідрологічну ситуацію на вказаних територіях.

«Таким чином, можемо підсумувати, що починаючи з 23 жовтня і до кінця місяця, на території України очікується, переважно, бездощова, відносно тепла погода», – зазначив Микола Кульбіда.