Команда виборола «бронзу» серед 33 команд медиків-прикодонників з України, Польщі та Литви. Додамо, медичний заклад немає власної швидкої допомоги. 

Умови змагань були прирівнені до реальних ситуацій швидкого реагування. Так, за умовами конкурсу «Засмучений гість» потрібно було встановити діагноз відвідувачу ресторану, який спілкувався тільки англійською. Медики-прикордонники правильно визначили діагноз іноземця - «апендецит». Їм також довелося приїжджати на виклик до дитини, якій поставили діагноз «менінгококова інфекція», долати наслідки стрілянини терористів на дискотеці, надавати допомогу пораненому водію авто, у багажнику якого був зв'язаний заручник тощо. 

Керівник команди прикордонників, полковник медичної служби Михайло Карнаух розповів, що команда госпіталю щороку бере участь в таких заходах. «Щоразу намагаємося відправити на змагання нову групу лікарів, адже там вони здобувають неоціненний практичний досвід», - каже полковник. 

За словами Карнауха, до кінця нинішнього року у госпіталі планують відкрити і свою службу медицини невідкладних станів. Перші кроки на шляху до цього зроблено: у  медзакладі уже є реанімобілі та персонал, котрий готовий надавати першу допомогу.