Він дозволить лікарям консультуватися із провідними медичними центрами України і світу в он-лайн режимі, проводити телеконференції та дистанційне навчання персоналу.

«Усім відомо, що передумовою якісного лікування є швидке і правильне встановлення діагнозу. У складних випадках лікарі потребують консультації фахівців із інших медичних установ, інколи інших міст або й держав. У таких випадках, дорогоцінний час, який витрачається для приїзду консультанта може мати вирішальне значення», – зазначив  головний лікар 8-ї міської клінічної лікарні Василь Обаранець.

Ідея створення кабінету телемедицини визріла як наслідок тривалої співпраці лікарів лікарні з іноземними колегами, зокрема медиками з бостонської клініки «Шрайнерс Госпітал».

Кабінет створений у вигляді конференц-залу на 60 осіб із великим екраном, задля того, щоб тут можна було проводити навчання персоналу. Станом на сьогодні вже проведено три лекції дистанційного навчання для медичних сестер 8-ї лікарні організовану медичним персоналом бостонської клініки.

До кінця року заплановано облаштувати ще два таких кабінети телемедицини у Львівській міській лікарні швидкої медичної допомоги і Дитячій міській лікарні.

Джерело: uafaeuro2012.lviv.ua