Про це інформує кореспондент «Вголосу».

«Це була чиста політика і нічого більше», - заявив Добкін у кулуарах Ради.

Екс-мер Харкова запевнив, що ГПУ порушила низку законів, щоб нарахувати йому, «мученику», величезні збитки, які треба сплатити:

«Навряд чи я зможу сплатити цю суму. В них сьогодні є завдання посадити когось з опозиціонерів. Вони хочуть тримати в страху депутатів, і з коаліції, і не з коаліції. Не було надано жодного доказу моєї вини. Вони зробили, що хотіли, тепер – триматимуть у страху всю Раду. Я був обраний у якості жертви, а це для мене велика честь. Мене намагаються посадити через те, що не думаю так, як змушує думати влада. Я точно знаю, що повернусь до цього залу і розвиватиму країну».

Журналісти попросили Добкіна прокоментувати слова нардепів, які згадали про події березня 2014 року, коли регіонал стояв на «антимайдані» у Харкові під триколорами.

«Тоді на площі було достатньо людей, які тримали російські прапори. Якщо ви уважно подивитесь, ми з Кернесом були на трибуні. А прапори – в натовпі. То спеціальний ракурс такий обрали, щоб сотографувати і показати, що ми біля триколорів», - відповів Добкін.

Наостанок нардеп додав, що очікував арешту уже в залі Парламенту. Тепер же він пішов до адвокатів, щоб напрацювати свою позицію на завтра. 

Як уже писав Вголос, Рада позбавила недоторканності та підтримала арешт Добкіна. Генпрокурор Луценко наказав йому з'явитися до ГПУ завтра о 14.00.