"Сьогодні вранці до Києва для підтримки учасників акції протесту студентів-медиків, які розкинули наметове містечко біля Міністерства охорони здоров’я України, прибули ще 40 студентів ЛНМУ ім. Д.Галицького. Крім того, студенти Київського медичного університету висловили солідарність з вимогами своїх колег-львів’ян – у навчальному закладі створено страйкком, представники якого встановили свій намет біля МОЗ", – повідомив кореспондентові Західної інформаційної корпорації заступник голови ГО "Батьківський комітет" ЛНМУ ім. Д.Галицького Олександр Зімба.

Також О.Зімба поінформував, що на сьогоднішній день продовжують голодування 11 студентів-учасників акції, з них семеро львів’ян і четверо студентів Полтавського медичного університету. "На цей час біля приміщення Кабінету Міністрів України перебувають представники від пікетуючих студентів, які очікують на зустріч з Президентом України Віктором Ющенком. До них вийшов начальник управління кадрів Кабміну, який пообіцяв передати вимоги студентів-медиків особисто прем’єр-міністру України Юлії Тимошенко", – зазначив О.Зімба.

Також заступник голови "Батьківського комітету" ЛНМУ ім. Д.Галицького повідомив, що студенти рішуче налаштовані домогтися відставки Міністра охорони здоров’я України Миколи Поліщука і проводитимуть акції до задоволення своїх вимог.

"Можливо, перерва у пікетуванні буде зроблена лише на час Великодня, після чого намети студентів знову постануть перед приміщенням МОЗ і стоятимуть доти, доки пан Поліщук не залишить своєї посади", – наголосив О.Зімба.
ЗІК