Про це передає кореспондент «Вголосу».

За словами піар-менеджер компанії Ганзафільм, що знімає стрічку, Ольги  Мельник, поштовхом до написання сценарію став польський фільм «Волоцюги» 1939 року. Сценаристи написали автентичний сценарій, проте українські герої зажили своїм життям. Головні батяри стрічки - Мирослав та Богдан. Львів обрали через його батярську історію та відповідні традиції.

Також вона розкрила таємницю, чому батярів у фільмі назвали шляхетними волоцюгами. «Їх тут так назвала одна продавчиня, у якої вони вкрали сумочку. Загалом батярів зображають не такими вже й кривдниками, бо вони крали дрібниці, були здебільшого такими собі легковажними музиками», - додала Ольга Мельник.

За її словами, серед інших локацій стрічки у місті – Личаківське кладовище, вул. Вірменська, Оперний театр та інші вулиці старого Львова. Павільйонні зйомки відбуватимуться у Києві. До зйомок залучили старі авто та трамвай 1939 року, яких є всього 3 у світі: 2 - у Польщі і 1 – у  Львові.  Весь знімальний процес триватиме до кінця вересня. На екрани фільм має вийти восени 2018 року.

«Бюджет фільму 37 млн грн. Половину коштів отримали від Держкіно, половина – спонсорські кошти. До зйомок фільму залучили акторів з різних міст України, зокрема Львова, Одеси, Миколаєва та інших. Режисер – Олександр Березань, оператор – Юрій Король. У головних ролях – дебютантка Ірина Гришина у ролі Христини, а у ролі батяр – Іван Шаран та Юрій Хвостенко, а також інші. У фільмі епізодичні ролі виконують і брати Гадюкіни, які відповідають і за музичний супровід стрічки», - резюмувала Ольга Мельник.  

Проте усіх секретів фільму журналістам не розкривають. Найцікавіші деталі поки тримають у таємниці.