Про це інформує прес-служба Львівської обласної ради.

Їх зустріли та супроводили до місць проживання працівники Департаменту соціального захисту населення.

Зокрема, голова обласної ради Петро Колодій повідомив: «Багатодітна кримська сім’я з вісьмома дітьми, яка сьогодні прибула до Львова, поселилась у дитячому будинку сімейного типу в селі Жовтанці Кам’янка-Бузького району. Напередодні одну багатодітну сім’ю, в якій семеро дітей, прийняв санаторій «Джерело» (м. Трускавець). Ще одну багатодітну кримську родину, поселили в санаторій «Стожари» (м. Східниця). Також 17 осіб, з них 11 дітей, тимчасово проживатимуть в реабілітаційному центрі у Великому Любіні Городоцького району. Загалом на сьогодні у Львівській області вже поселено 189 жителів українського півострова».

Також Петро Колодій зазначив, що дітей з кримських родин влаштовують в місцеві школи. Загалом вирішено питання з навчанням 10 дітей у школах Львова та області, ще четверо розпочнуть навчання з вівторка. Також нині у Львові проживає сім’я, яка прибула з десятимісячною дитинкою, тож за нею закріплена патронатна сестра.

Впродовж останньої доби на гарячу лінію обласної ради звернулося сім сімей (40 кримчан), які виявили бажання приїхати на Львівщину. Ще дві сім'ї з півострова зголосилися на гарячу лінію Львівського обласного контактного центру. Також 142 жителі Львівщини висловили готовність розмістити в себе на тимчасове проживання 600 кримчан.

Загалом станом на 12.00 7 березня на телефон гарячої лінії Львівської облради та Львівського обласного Контактного центру звернулося 99 сімей (424 особи) з Криму, які хочуть приїхати на Львівщину для тимчасового проживання на час врегулювання ситуації в Криму.