Усі вони прямували до Придністров'я, повідомляє Укрінформ.

Прикордонна поліція зазначає, що рішення прийняте у зв'язку з тим, що громадяни РФ не відповідали вимогам для в'їзду в країну і не змогли аргументувати мету свого візиту.

До складу цієї групи входили артисти Дмитро Дунаєв, Лідія Музальова, Ірина Маслова, а також Герой СРСР Володимир Гасоян. У Придністров'ї вони планували взяти участь у заходах, приурочених до 25-річчя миротворчої місії на Дністрі.

Віце-прем'єр РФ, спецпредставник Путіна по Придністров'ю Дмитро Рогозін повідомив у соцмережі, що доручив Посольству Росії в Кишиневі розібратися в ситуації.

Разом з тим, проросійський Президент Молдови Ігор Додон «категорично засудив необгрунтовані затримання громадян Росії в Кишинівському аеропорту»:

«Розцінюю такі дії як чергову провокацію, спрямовану на зрив процесу відновлення молдавсько-російських відносин, які продовжують успішно розвиватися». Гарант пообіцяв «розібратися в ситуації і покарати винних».

Варто нагадати, що раніше МЗС Молдови закликало РФ відмовитися від односторонніх заходів у зв'язку з річницею введення миротворчих сил на Дністрі. Президент Додон, зі свого боку, заявив, що планує брати участь у цих заходах на території Придністровського регіону, а також вручити російським і придністровським військовослужбовцям державні нагороди Молдови.

Заходи заплановані на 29 липня в місті Бендери (Придністровський регіон). Очікується, що у заходах візьмуть участь Дмитро Рогозін, Ігор Додон і лідер невизнаного Придністров'я Вадим Красносельський.