У СІЗО «Матросская тишина», що у Москві, доправили Олексія Бессарабова та Володимира Дудку, яких в РФ засудили у «справі українських диверсантів».

Про це заявив син Володимира Дудки Ілля Каверников, пишуть «Крим.Реаії».

За його словами, 9 жовтня засуджених відвідав український консул. Ілля написав батькові листа через електронний додаток, наразі очікує на відповідь.

Раніше повідомлялося, що Верховний суд РФ 15 жовтня розгляне скаргу на вирок у справі «українських диверсантів» Олексію Бессарабову і Володимиру Дудці, для чого їх етапували до Москви з сімферопольського СІЗО, де вони перебували три роки.

Співробітники кримського аналітичного центру «Номос» Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов, а також їх близький друг Володимир Дудка були затримані 9 листопада 2016 року в Севастополі. Усіх трьох звинуватили у «підготовці диверсій у Криму на замовлення української розвідки».

Севастопольський «суд» 4 квітня засудив Дудку і Бессарабова до 14 років в'язниці. «Суд» також призначив кожному штраф: Дудці - в розмірі 350 тисяч рублів, а Бессарабову - в розмірі 300 тисяч рублів.

Як писав «Вголос», фігуранти справи «українських диверсантів» зникли з в’язниці у Росії.