Про це на своїй сторінці у «Facebook» написав адвокат Надії Савченко Ілля Новиков.

«Віру пустили в СІЗО до сестри, український консул і російський омбудсмен Памфилова. А я тим часом подав СК клопотання про припинення справи проти Надії Савченко, зважаючи на наявність у неї алібі», – написав Новиков.

Адвокат зазначив, що спочатку Віру Савченко хотіли допитати.

«Повідомила, що вони чекають на перекладача, оскільки її хочуть спершу допитати. Я порадив їй не брати участь у допиті на таких умовах. А то вся ця торгівля – вранці свідчення, ввечері побачення – несерйозно. Ми передбачали щось таке. Про всяк випадок, якщо на Віру дуже тиснутимуть, учора я отримав у старшої Савченко заяву про те, що вона не заперечує проти участі її адвоката в допиті її сестри як свідка, оскільки між ними немає конфлікту інтересів», – написав адвокат

Згодом він повідомив: «Віра пише, що відмовилася давати свідчення – «пішла під 51-шу статтю».

Новиков також зазначив, що за п'ять тижнів голодування Надія Савченко втратила 15 кг.

«Одяг на ній бовтається, запаморочення і слабкість присутні, але цукор у крові до критичного поки що не впав. Їй тричі ставили крапельницю і обіцяли цього тижня «розглянути питання» про примусове годування. Але враховуючи, що до відкриття сесії ПАРЄ залишилося менше ніж тиждень, це не дуже ймовірно. Железняку з Наришкіним належить просити асамблею повернути російській делегації слово – а тут їх колезі в горло запихають воронку – уявляєте, що їм, бідним, доведеться через це вислухати?» – пише адвокат.