Про це повідомив у соцмережі політичний експерт і блогер Кирило Сазонов.

«Мої джерела в правоохоронних органах повідомили подробиці нападу на журналіста під Києвом, про який я вчора писав. На чорному позашляховику (Тойота), з якого вийшли люди, розбили машину Сергія Розова, їздить дуже цікава людина - Сергій Олександрович Попов. Попову належать кілька агропідприємств в Київській, Житомирській та Рівненській областях», - пише Сазонов.

За його словами, Попов став власником орної землі способом, який «теж заслуговує уваги правоохоронців».

«Попов насправді може служити дуже характерним прикладом того, як побудувати кар'єру в агробізнесі на кидках і аферах. Він прийшов в агросектор ще при Януковичі, ставши... заступником голови Фастівської районної адміністрації. Почав крутити схеми з землею, користуючись недосконалістю законодавства, статусом держслужбовця і заступництвом «регіоналів». Кілька сотень селян при цьому залишилися і без землі, і без державних актів на право власності», - зазначає Сазонов.

Блогер наголошує, що селяни намагаються повернути свої кровні паї, влаштовуючи майже кожен день пікети перед особняком Попова.

«Очевидно, діють справедливо, якщо Попову довелося вхопитися за цеглу. За яку, нагадаю, доведеться відповісти за всією суворістю закону. Це не селян, як кошенят, на паї розводити», - попереджає Попова блогер.

Як уже писав «Вголос», учора, 14 жовтня 2017 року в селі Забір'я під Києвом був скоєній напад на журналіста Сергія Розова, який здійснював відеозйомку пікету будинку одного з місцевих багатіїв.