Про це розповіли під час брифінгу сьогодні, 11 квітня, передає кореспондент “Вголосу”.

Зараз на вулиці Личаківській триває завершальний етап ремонтних робіт. Роботи зосереджені на відрізку дороги від вул. Котика до вул. Пасічної.
Ремонтні бригади працюють за продовженим робочим днем для оперативного виконання робіт.

До слова, перекрили рух для транспорту на останньому відрізку дороги вул. Личаківської на ділянці від вул. Долішньої до вул. Пасічної від 24 березня. Як розповіли підрядники, тут вже повністю демонтували трамвайну колію та дорожнє покриття. 

Загалом на вул. Личаківській вже влаштували бруківку на проїзній частині дороги від вул. Мечникова до вул. Котика, також 3,5 тис м2 тротуару, трамвайні колії, 26 опор освітлення, 20 металевих опор контактної мережі, 2,2 тис м2 плитки між трамвайними коліями, каналізаційний колектор від вул. Мечникова до вул. Пасічної – 736 м.п.

Підрядники кажуть, що ще потрібно влаштувати колектор довжиною 200 м.п. Також у планах – облаштування розворотного кільця трамваю на вул. Личаківській – вул. Пасічній.

Нагадаємо, капітальний ремонт вул. Личаківської розпочали 25 березня 2017 року – на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічної з розворотним кільцем. Роботи виконує компанія “Онур”. Орієнтовна вартість робіт 6 млн євро. У межах ремонту здійснюють капітальну реконструкцію дороги, заміну трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.