Як повідомив на брифінгу речник Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Андрій Лисенко, до відповідних департаментів та управлінь оборонного відомства, а також Тилу Збройних Сил України введені представники волонтерських організацій.

Так, у Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України волонтери вводяться з метою оперативного моніторингу переліку цінових пропозицій та інформації щодо постачання та своєчасної закупівлі майна, паливно-мастильних матеріалів, продовольства.

За таким же принципом волонтерам будуть запропоновані посади в службах Тилу Збройних Сил України за напрямами продовольчого, речового забезпечення, постачання паливно-мастильних матеріалів тощо з метою контролю постачання до військових частин і до кожного конкретного солдата всього того, що закуплено.

У Департамент кадрової політики Міністерства оборони України волонтери будуть запрошені для формування кадрового резерву з військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, а також у сектор нагородження.