«Зелено-білі», граючи при порожніх трибунах через дискваліфікацію стадіону «Україна», за усіма статтями поступилися дніпропетровському «Дніпру» - 2:4.

Матч львівських «Карпат» та дніпропетровського «Дніпра» відбувався за порожні трибун. Федерація футболу України через вияв, на їхню думку, проявів «нацизму та неофашизму» у попередньому домашньому матчі проти «Зорі», дискваліфікувала стадіон «Україна» на один матч. Відтак, «Карпати» залишилося без 12-ого гравця і серйозної підтримки. Вболівальники «зелено-білих» отримали можливість переглянути матч на телевізорі біля входу на «Україну» та, звісно ж, біля своїх «ящиків» вдома.

Перший тайм поєдинку львівські «Карпати», які проводили дебютний матч після повернення до керма команди Юрія Дячука-Ставицького, провалили. «Дніпро» у ворота суперника вколотив три «сухі» м’ячі. Кравченко зняв павутиння з дев’ятки воріт Мисака, Селезньов замкнув простріл Жуліано, а Калініч з меж штрафного майданчика розстріляв молодого кіпера «Карпат». Таку гру «зелено-білих» вболівальники не освистували – їх на трибунах не було. А похвалитися господарям не було чим. За такий тайм взагалі повинно бути стидно.

При рахунку 0:3 «Карпати» отримали чудовий шанс скорити розрив у рахунку. Кенія прорвався лівим флангом та віддав передачу на неприкритого Гладкого. Форвард «Карпат» зробив усе правильно: обробив м’яч і пробив у неприкритий кут Шеліхова. Фортуна від нападника «Карпат» відвернулася – м’яч «поцілував» стійку і відлетів в поле.
До завершення тайму Селезньов та Олійник могли розвивати перемогу «Дніпра», однак львів’янам щастило. «Дніпряни» не влучали у ворота з вбивчих позицій.

У другому таймі малюнок гри не змінився. «Дніпро» продовжував повністю перегравати «Карпати». Гості були ближчі до четвертого м’яча, аніж господарі до першого. Жуліано, Канкава, Селезньов та Калініч марнували стовідсоткові моменти забити четвертий гол. Мав свій шанс забити і колишній «карпатівець» Артем Федецький. Утім, з ударом захисника «Дніпра» Мисак впорався. Загалом, саме завдяки успішним діям воротаря «Карпат» у другому таймі розрив у рахунку не став більшим, аніж у три м’ячі.

«Карпати» хоч і поступалися в багатьох компонентах гри, однак без моментів не залишалися. Михайло Кополовець, який після перерви замінив Левана Кенію, хорошою передачею вивів Гладкого сам на сам з Шеліховим. Другий гольовий момент нападник «Карпат» також змарнував. Гладкий не влучив у ворота, пробиваючи з гострого кута. Не реалізував свій шанс і Михайло Кополовець. Півзахисник «Карпат» не влучив у ворота з хорошої позиції.

Маючи перевагу у три м’ячі, команда Хуанде Рамоса заспокоїлася. Гості з Дніпропетровська, мабуть, і самі не зрозуміли, як в один момент рахунок у матчі став максимально інтригуючим – 2:3. «Карпати» скористалися розслабленістю суперника і вколотили два голи у ворота «дніпрян». У першому епізоді «пожежа» у штрафному майданчику гостей завершилася автоголом Дугласа, а уже наприкінці поєдинку Іван Мілошевіч переправив м’яч повз Шеліхова із меж штрафного майданчика.

Повторити результат молодіжних складів «Карпат» та «Дніпра» господарям не вдалося. Більше того, до завершення гри галичани пропустили вчетверте. Олександр Кобахідзе, забивши четвертий м’яч, встановив жирну крапку. У Львові «Дніпро» перемогло впевнено та переконливо.

«Карпати» своєї грою та результатом знову розчарували. Особливо у першому таймі, коли за усіма показниками дали «Дніпру» себе переграти. Друга половина гри була уже кращою, однак які висновки можна робити, коли гості мали перевагу у три голи і діяли за рахунком?

Зважаючи на поразку «Говерли» у 28-ому турі, відрив «Карпат» від ужгородців і надалі складає п’ять очок. Хоч і загроза вильоту у «Карпат» ще існує, однак саме у «Говерли» найгірші шанси скласти компанію запорізькому «Металургу». Не гарантувала собі спокійного життя і луцька «Волинь», у якої 25 очок після 28-ми матчів. Що цікаво, в наступному турі «Говерла» і прийматиме «Волинь», а «Карпати» зіграють у Кривому Розі із місцевим «Кривбасом».

«Карпати» (Львів) – «Дніпро» (Дніпропетровськ) – 2:4 (0:3)
«Карпати»: Мисак, Озарків, Пластун, Мілошевіч, Ксьонз, Голодюк, Даушвілі, Худоб’як (Штіліч, 75), Зеньов (Марселіньо, 65), Кенія (Кополовець, 58), Гладкий.

«Дніпро»: Шеліхов, Кравченко (Кулаков, 63), Канкава, Джуліано, Калініч, Олійник (Кобахідзе, 63), Чеберячко, Стрініч (Мандзюк, 46), Селезньов, Дуглас, Федецький.

Голи: Дуглас, 79 (авт.), Мілошевіч, 88 – Кравченко, 16, Селезньов, 18, Калініч, 28, Кобахідзе, 90+2.

Попередження: Калініч, 22, Канкава, 80.
Арбітр – Олександр Дердо (Одеська обл.).

Асистенти арбітра: Олексій Андреєв (Донецьк), Семен Шлончак (Черкаси).
Додаткові асистенти: Андрій Яблонський (Тернопіль), Максим Козиряцький (Запоріжжя).

Четвертий арбітр – Віталій Лазєєв (Одеса).