Завтра там говоритимуть на тему "бути чи не бути" цукровому заводу в області.

Представник інтересів засновників заводу Мирослав Мусій говорить, що заради порятунку підприємства власник готовий надати право використання потужностей заводу державі, але за умов, що завод залишиться у теперішнього власника. Акції протесту, які розпочалися минулого тижня в Городенці, буде продовжено. Частина людей готується розпочати голодування.

Після похоронного перформенсу у п"ятницю, 24 червня, повідомляє пан Мусій, керівництво області пообіцяло взяти вирішення ситуації під контроль аж до винесення питання на рівень Києва. Наголошуючи на тому, що закриття заводу неминуче залишить без роботи кілька сотень працівників, а членів їхніх сімей - без засобів до існування, представник засновників вважає, що спроба закрити завод є спланованою акцією влади, яка має в цукровому бізнесі свої інтереси.

Мирослав Мусій: "Колись цим займались депутати ВР із СДПУ(О). Тепер у владі є також високі посадові особи, які мають цукровий бізнес і прекрасно можуть переробити цукровий буряк, і отримати з того зиск. Всі знають цукрового короля України. Той, хто робить найсмачніші цукерки... Пан Порошенко."

ПІАР