Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив адвокат ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» Олексій Різник.

Учора цей холдинг заявив, що організатори торгів штучно не допускають на аукціон платоспроможних інвесторів, які сплатили понад півмільйона гарантійного внеску. Зокрема, ТзОВ «Холдинг «Гранд Готель» відмовили в участі через нібито неправильно заповнені документи.

«Завдяки журналістам та депутатам, які змогли переконати міського голову прийняти рішення, до торгів сьогодні допустили усіх інвесторів, які сплатили гарантійний внесок», – зазначив Різник.

Та попри це, призначений на сьогодні аукціон не відбувся: за рішенням Господарського суду Львова, торги зупинили.

Як розповів Олексій Різник, наразі не відомо на яких підставах та за чиїм позовом суд зупинив проведення торгів. Адже державний виконавець сьогодні зачитав лише вступну і регуляторну частину рішення суду.  Тож коли аукціон відбудеться і чи відбудеться взагалі – невідомо.

«Фактично, мало б відбутись чесне і відкрите змагання сторін, а переможцем у цьому аукціоні мав би стати муніципалітет міста, шляхом наповнення міського бюджету. Але, відповідно до ухвали господарського суду, аукціон зупинено», – зазначив адвокат.

Водночас, проти приватизації виступає власниця арт-галереї, яка була розташована в приміщенні на Площі Ринок, 28. Оскана Мачеус. Вона заявляє, що і сьогодні дійсним є договір оренди, та що чиновники забирають у неї приміщення на чиєсь замовлення.

Як розповіла Оксана Мачеус, вона справно платила за оренду приміщення, аж поки міська рада перестали виставляти рахунки, а потім за несплату галерею виселили. Сьогодні Мачеус заявляє, що готова сплатити борг і надалі орендувати приміщення.

Нагадаємо, у міській раді кажуть, що здогадуються, чому суд запинив аукціон. За словами начальника управління комунальної власності ЛМР Інни Свистун, на аукціоні зареєстровані 12 учасників, які подали заявки, і є 1 незареєстрований учасник – ПП «Львівська академія художнього мистецтва», який не сплатив внесок у розмірі півмільйона гривень, як передбачалося умовами участі в конкурсі.

«Наскільки ми розуміємо, даним учасником подана позовна заява до суду про призупинення конкурсу, на якому суддя, напевно, виніс рішення про його задоволення, на підставі чого виконавча служба сьогодні призупинила проведення аукціону», – сказала Свистун.

Юридичне управління міськради відповідну ухвалу суду вважає безпідставною і обіцяє, що сьогодні ж подасть позовну заяву про її апеляційне оскарження.