Про це сьогодні заявив під час відкриття міжнародних військових навчань співкерівник з українського боку, полковник Олександр Сивак, передає кореспондент «Вголосу».

За його словами, про зростання цієї підтримки говорить і безпрецедентний масштаб навчань, які проводять на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки.

«Присутність потужної когорти наших партнерів і товаришів по зброї на Львівщині засвідчує широку міжнародну підтримку в боротьбі українського народу за суверенітет і територіальну цілісність України. Зростання цієї підтримки засвідчує і безпрецедентний масштаб навчань, у яких беруть участь близько 1800 військових з 18-ти країн світу», – наголосив Олександр Сивак.

Він також додав, що до цих навчань прикуто увагу всього світового співтовариства, усіх тих громадян, які щиро переживають за майбутнє нашої держави. 

Полковник подякував усім, хто протягом багатьох місяців працював над підготовкою міжнародних навчань, і відзначив: серед українських військових, які братимуть участь у тактичній підготовці, є бійці, що здобули досвід у бойових діях на Сході України.

Своєю чергою, співкерівник навчань з американського боку, полковник Альфред Рензі відзначив, що сьогодні починається нова глава в історії військових міжнародних навчань. І ця глава, за його словами, має зміцнити взаємну довіру всіх учасників та вдосконалить їхні можливості діяти спільно задля стабільності та миру.

«Протягом останніх років Україна доклала багато зусиль, щоби створити умови для проведення високоякісної підготовки військовослужбовців. І тепер ми стоїмо пліч-о-пліч задля підготовки відданих військовій справі фахівців. Ми всі прагнемо дружби та партнерства. Без сумнівів, ми зміцнимо нашу спільну довіру, вдосконалимо наші можливості й діятимемо спільно задля стабільності в регіоні», – підсумував Альфред Рензі.

Під час офіційної церемонії відкриття міжнародних навчань пролунали державні гімни України та США й було піднято прапори обох країн.

Як писав «Вголос», сьогодні на Львівщині стартували міжнародні військові навчання «Репід Трайдент – 2015».