Про це йшлось на зустрічі Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина із старшим радником Міністра енергетики США з міжнародних питань Вільямом Браяном та членами американсько-канадсько-європейської групи з антикризового планування.

Демчишин висловив зацікавленість у залученні американських експертів до розробки фактичного та прогнозного енергетичного балансу України в рамках підготовки остаточної редакції Енергетичної стратегії України до 2030 р.

Крім того, Міністр підтвердив готовність української сторони до подальшої співпраці для отримання технічної допомоги США, зокрема, у реформуванні газового сектору України.

У ході зустрічі сторони обговорили питання щодо доопрацювання Плану заходів з реагування на надзвичайні ситуації у паливно-енергетичному комплексі з урахуванням ситуації, що склалася на Сході України.

«Ми розраховуємо на підтримку американської сторони в актуалізації вже розробленого Плану для його застосування протягом наступних періодів, як системного документа», – зауважив Володимир Демчишин.