Про це повідомив міністр фінансів України Олександр Данилюк у неділю, 15 жовтня, за результатами зустрічей у Вашингтоні, передає “Укрінформ”.

“Відбулася зустріч із віце-президентом Світового банку (Сірілом – ред.) Мюллером. Це було продовженням моєї зустрічі з президентом Світового банку навесні, коли я запросив його відвідати Україну. Він прийняв це запрошення, і зараз ми готуємо цей візит уже на наступний місяць”, – зазначив глава українського Мінфіну.

Він підкреслив, що “це буде перший візит президента Світового банку в Україну за багато років”, і назвав його “символічним і важливим”.

Данилюк також поінформував, що основними темами переговорів стануть питання підтримки з боку Світового банку ключових реформ в Україні. “Це є сфери охорони здоров'я, освіти, енергетики й земельної реформи, яка зараз назріла та навіть перезріла”, – зауважив він.

У цьому зв'язку міністр окремо акцентував увагу на важливості запровадження змін на ринку землі в Україні, “що дасть можливість розвитку нашої економіки”. Він наголосив, що популісти активно поширюють фобії, які грають проти інтересів країни, “а нам треба думати про Україну і права громадян”.

Данилюк зауважив, що особисто підтримує земельну реформу і вважає, що “зараз час цим зайнятися й підняти продуктивність усього аграрного сектору”.