14 липня 2005 року, в зв’язку із затриманням секретаря Вінницького обкому СДПУ(О) Миколи Дмитренка, Вінницька обласна організація СДПУ(О) провела масову протестну акцію „Ні політичним репресіям в Україні!”.

Після проходження колони мітингуючих з партійною символікою та прапорами активісти СДПУ(О) розпочали пікетування обласної держадміністрації, яке згодом переросло у мітинг, повідомила прес-служба СДПУ(о).

Нестор Шуфрич під час своєї промови наголосив: «Арешт Миколи Дмитренка є лише одним із епізодів свавілля та беззаконня нової влади по відношенню до своїх політичних опонентів. СДПУ(О) та її фракція у Верховній Раді України не допустять встановлення авторитаризму в Україні».

Наприкінці мітингу народні депутати Нестор Шуфрич та Вадим Місюра занесли до холу Вінницької облдержадміністрації символічну труну з рештками Конституції України та Демократії.

По завершенню мітингу колона на чолі з народними депутатами пройшла по вул.Соборній до площі Театральної де було розбите наметове містечко для безстрокової акції на підтримку Миколи Дмитренка.