Отож, Михайло Добкін вважає поведінку свого брата в парламенті нормальною. За його словами, ЗМІ роблять сенсацію там, де її немає. Разом з тим, політик відмовився відповідати на запитання журналістів про те, чи хворіє чимось Дмитро. Нардеп підкреслив, що некоректно обговорювати здоров'я іншої людини.

«Чому я повинен коментувати дурниці, придумані вашими колегами, які роблять це вже протягом півроку? Ви думаєте, що, з огляду на пильний журналістський інтерес, єдине місце, де йому можна випити якісь таблетки або алкоголь, це Верховна Рада? Ви думаєте, що він для цього спеціально сюди приходить?» - обурився нардеп.

Він також заперечує інформацію про те, що Дмитро Добкін придбав тур за 135 тисяч євро. За словами обранця, це була лише одна з альтернативних пропозицій туристичної фірми.

 

Нагадаємо, в мережі набирає популярності відео з народним депутатом від фракції «Опозиційний блок» Дмитром Добкіним, який під час засідання парламенту замовив тур на 6 осіб вартістю 135 тис. Євро (3,5 млн грн). Отримавши підтвердження від агентства, він випив невідомий препарат, після чого почав дивно поводитися.