«Я ставлюся позитивно, я душею з ними, молодці! А щодо того, як я ставлюся до молодих людей з битами – погано. Бити та інші спецзасоби заподіяння травм людині – це виключно виправдання в тому випадку, якщо йдеться про самооборону. Тому я не виключаю, що всі ці засоби застосовуються як, власне кажучи, залякування. Хоча це теж не виправдання. Ви сьогодні побачили організований спротив, який забезпечили харків’яни тим, хто намагається привнести екстремізм у наше життя», – заявив Добкін.

Він уникнув відповіді на за питання, чому на переслідування євромайданівців «тітушками» не реагує міліція.

А на слова журналістів, що ці хлопці розбили вже кілька камер, Добкін порадив пресі поводитися як на фронті, на війні.

Тим часом харківські євромайданівці повідомили сьогодні, що «тітушки» жбурляли в них вибухові пакети – пейнтбольні гранати.

«Всередині кукурудза, горох і шурупи», – повідомив один із організаторів харківського Євромайдану Володимир Чистілін. За спостереженнями преси, вкиданням гранат займалися двоє хлопців. Затримати їх не вдалося. Потерпілих немає.

Останніми днями в Харкові почастішали напади «тітушків» із залізними та дерев’яними битами на учасників акцій Євромайдану. Людей спортивної статури в центр міста організованими групами привозять мікроавтобусами, які використовують у перевезенні пасажирів на міських маршрутах. На сайтах Харківських спортивних клубів, зокрема, «Оплот» Євгена Жиліна, можна знайти оголошення, де закликають хлопців долучитися до місцевих загонів самооборони, щоб «протистояти ворогові».

Джерело: Радіо Свобода