«Зрозуміло, що журналіст в політику – це квиток в один бік. Я це чітко усвідомлюю. Я гадаю, що на сьогоднішній день в журналістиці я реалізувався максимально наскільки міг. Я працював у цікавих проектах. Сумнів у їхній послідовності і чесності позиції, я гадаю, ні в кого не виникає», – зазначив журналіст. 

Він додав, що прагнення іти в нардепи – це вимога часу. За його словами, одним з пріоритетів, які рухають ним у бажанні потрапити до ВРУ, є захист свободи слова. 

«Навіть коли була демократична більшість у Парламенті, журналісти, ви пригадуєте це все, теж зазнавали утисків, тому що будь-якій владі це не подобається. Захист свободи слова теж є пріоритетним у моєму русі до парламенту», – додав Дмитро Добродомов. 

Нагадаємо, на Сихівському виборчому окрузі зареєстровано 18 кандидатів в народні депутати. Окрім Дмитра Добродомова, за мандат на Сихові змагатимуться Михайло Хміль, Світлана Козинець, Андрій Козицький,  Юрій Путас, Олександр Туісов, Олександр Желада, Назар Білінський, Роман Федишин, Олег Чупило, Євгеній Перепічка, Ігор Гладиш, Іван Задорожний, Петро Костюк, Ростислав Новоженець, Оксана Яковець, Юрій Вуй, Роман Гринчук.