Про це вони повідомили під час бліц-дебатів сьогодні, 20 серпня, інформує кореспондент Вголосу.

Журналіст телеканалу ZIK, кандидат в нардепи в 115-му окрузі від «УДАРу» Дмитро Добродомов наголосив на тому, що він зніме свою кандидатуру на користь сильнішого кандидата від опозиції, якщо це підтвердить соціологія.

«Я і далі декларую те, що згідно з зобов’язаннями на Комітеті опору диктатурі ті, хто вважаються претендентами в народні депутати, готові в жовтні по незалежних опитуваннях, знятися. Якщо мій рейтинг (я зараз говорю це офіційно) буде менший, ніж в пана Михайла (Михайла Хміля – Вголос), то я готовий знятися на його користь і працювати для його перемоги до кінця виборчої кампанії», – наголосив Дмитро Добродомов.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/ufFMPDINlTU" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Він в свою чергу поцікавився у депутата міськради, кандидата в нардепи в Сихівському окрузі від ОО «Батьківщина» Михайла Хміля, чи готовий він зробити так само.

«Місію об’єднаного кандидата мені доручило вісім політичних партій, підтримала ВО «Свобода». Не виконати їхнього доручення я просто не маю права», – відповів Михайло Хміль.

<iframe width="560" height="315" src="http://www.youtube.com/embed/DtB_4SK8HT0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Журналіст Вголосу попросила кандидата від «Батьківщини» відповісти «так» чи «ні» на запитання про те, чи готовий він зняти свою кандидатуру на користь більш рейтингового. На що Михайло Хміль зазначив, що «місію об’єднаного кандидата мені доручили вісім політичних партій, погодили з Всеукраїнським об’єднанням «Свобода». Я не можу не виконати їхнє доручення».

Михайла Хмеля попросили уточнити, чи можна цю відповідь трактувати як «ні». Михайло Хміль зазначив, що він такого не казав.

Нагадаємо, у Сихівському виборчому окрузі зареєстровано 18 кандидатів в народні депутати. Окрім Дмитра Добродомова і Михайла Хмеля, за мандат на Сихові змагатимуться Світлана Козинець, Андрій Козицький, Юрій Путас, Олександр Туісов, Олександр Желада, Назар Білінський, Роман Федишин, Олег Чупило, Євгеній Перепічка, Ігор Гладиш, Іван Задорожний, Петро Костюк, Ростислав Новоженець, Оксана Яковець, Юрій Вуй, Роман Гринчук.