Голова правління ВАТ "Чернівецький хлібокомбінат" Анатолій Загороднюк заявляє, що хлібокомбінат був незаконно захоплений. Сьогодні на прес-конференції він відзначив, що ще в 2001 році почалися постійні позапланові податкові перевірки, а 28 червня 2001 - перша "невдала спроба" захоплення підприємства.
А.Загороднюк продовжив: "У 2002-м будинок хлібокомбінату зайняли співробітники міліції і 89 співробітників ВАТ "Чернівецький хлібокомбінат" не були допущені на роботу". Потім, за його словами, проти нього була порушена кримінальна справа по факті зловживання службовими повноваженнями.

А.Загороднюк також повідомив, що в 2003 році його дочка не витримала постійних погроз на адресу її батька і дітей, продавши 9,8% акцій комбінату "якомусь Олегові Собуцбкому, який пізніше продав їх фірмі Юрія Тиндюка", голові наглядацької ради ВАТ "Чернівецький хлібокомбінат", президенту ТОВ "Хлібні інвестиції".
За словами А.Загороднюка, у 2003 році на загальних зборах акціонерів ВАТ "Чернівецький хлібокомбінат" була обрана наглядацька рада в складі двох чоловік - Ю.Тиндюка і 20-літньої Тетяни Іващенко, дочки Генерального прокурора України Святослава Піскуна.

 "Коли Піскун був знятий з посади в 2003 році, при Геннадієві Васильєву Генпрокуратура України порушила кримінальну справу по факту незаконного захоплення, але не встигла завершити справу, а 10 грудня 2004 року Піскун повернувся на посаду", - сказав він.
А.Загороднюк заявляє, що в березні цього року йому погрожували по телефону з вимогою "припинити опір", а 3 березня о першій годині ночі відбувся вибух у його квартирі, у результаті якого онуки були доставлені в реанімацію. За словами А.Загороднюка, міліція відмовилася приймати заяву з вимогою знайти і покарати винних у "цьому теракті".

ЛІГАБізнесІнформ