Про це повідомив у понеділок центральний американський телеканал CNN із посиланням одразу на два джерела в правоохоронних органах.

«Вертоліт, що перевозив Іванку Трамп та Джареда Кушнера, був змушений повернутися до аеропорту у Вашингтоні після того, як один з його двигунів вийшов з ладу», - поінформували джерела.

Дочка і зять президента Трампа летіли з Вашингтона до Нью-Йорка у другій половині дня четверга на двомоторному гелікоптері, втім про інцидент стало відомо лише зараз. Вертоліт повернувся до Національного аеропорту імені «Рональда Рейгана», де здійснив аварійну посадку, і пара полетіла до Нью-Йорка комерційним рейсом, уточнюється в публікації.

При цьому джерела не змогли зазначити, чому пара летіла в Нью-Йорк гелікоптером замість літака.

За даними веб-сайту LiveATC, який містить інформацію про зареєстровані авіарейси, в той день з Вашингтона до Нью-Йорка відправлявся гелікоптер компанії «Сік орський», що належить Trump Organisation. Планувалося, що він мав приземлився з парою та їхнім охоронцем на майданчику в Манхеттені (у діловому центрі Нью-Йорка), розповіло одне з джерел. При цьому речник подружньої пари не надав офіційних коментарів про інцидент під час вильоту з Вашингтона.