У Нацполіції поінформували про те, що слідство у справі організації “договірних матчів” в футболі було призупинено.

Про це повідомляє “Укрінформ”.

“Станом на 21 листопада 2019 року досудове розслідування у кримінальному провадженні зупинено на підставі п.3 ч. 1 ст. 280 Кримінального процесуального кодексу”, – поінформували у Нацполіції.

Також зазначили, що поліція припинила розслідування на період процесуальних дій в рамках міжнародного співробітництва. Проте, не повідомили, про що саме йде мова.

Нагадаємо, що у травні 2018 року працівники поліції, співробітники департаменту захисту економіки головного слідчого управління за процесуальним керівництвом ГПУ провели зранку санкціоновані обшуки на території 11 областей у рамках кримінальної справи щодо фактів організованих матчів в українському футболі.

Раніше у Міністерстві внутрішніх справ заявили, що до організації договірних футбольних матчів були залучені 35 футбольних клубів.

Правоохоронці затримали близько 50 футболістів, представників клубів, тренерів та арбітрів за підозрою в організації договірних матчів.

«Футбольний бізнес» приносив організаторам шалені прибутки, у грі на тоталізаторі зловмисники заробляли до 5 мільйонів доларів США на рік.