Про це він сказав у телепередачі «Окрема думка» на ТВі.

Доктор Комаровський зокрема сказав: «У будь-якої нормальної людини, яка дружить зі здоровим глуздом, прочитання нових санітарних норм і правил не може викликати незрозумілої реакції. Це поганий закон».

За словами Комаровського, у цьому документі багато опечаток, у ньому називаються торгові марки, що не допустимо в таких документах.

На думку відомого педіатра, що міністра Раїсу Богатирьову цим недолугим документом просто підставили її підлеглі.

«Це позорище на весь світ. перераховується список кухонного обладнання і там написано «ложки, веселки...», тобто замість слова «виделка» написано «веселка», – наголосив він.

Обурюють Комаровського також підходи сучасного українського суспільства – якщо хтось проти чогось виступає, значить він на когось працює або належить до якоїсь партії.

«Якщо в нашій країні скажеш, що закаканій дитині треба витирати попу, то усі скажуть, що ти з тельбухами продався виробникам туалетного паперу», , – відзначив педіатр.

Натомість Комаровський уже побоюється за своє життя через свої виступи.

Нагадаємо, 3 вересня вступив в силу наказ Міністерства охорони здоров’я, підписаний міністром Раїсою Богатирьовою, яким затверджено норми і правила утримання дитсадків.