Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України у Львівській області.

«31 січня близько в чергову частину Львівського слідчого ізолятора надійшла інформація з одного із режимних постів про те, що ув’язнений Слюсарчук, перебуваючи в камері, втратив свідомість. На місце події прибув черговий фельдшер медичної частини, який надав ув’язненому Слюсарчуку першу невідкладну допомогу. Враховуючи важкість стану (без свідомості, не реагував на зовнішні подразники, низький тиск) було прийнято рішення перевести його для подальшого надання медичної допомоги до лікувального закладу при Львівському слідчому ізоляторі, що і було зроблено», – зазначили у відомстві.

У лікарні при СІЗО йому провели реанімаційні заходи, в результаті чого стан ув’язненого стабілізувався. Ввечері того ж дня Слюсарчук був оглянутий черговим лікарем-реаніматологом закладу охорони здоров’я у Львівській області, після чого прийнято рішення до повної стабілізації хворого до закладів охорони здоров’я його не перевозити.

«Співробітниками Львівського слідчого ізолятора цілодобово вживаються заходи щодо забезпечення охорони ув’язненого Слюсарчука. На даний час він перебуває у свідомості, за медичним показами його стан характеризується як стабільний, середньої важкості», – додали у прес-службі.

За інформацією джерела, Слюсарчук намагався накласти на себе руки, для чого прийняв невідому речовину.

Нагадаємо, 14 лютого 2014 року Слюсарчука засуджено було до 8 років за причетність до смерті чотирьох людей, шахрайство та незаконну лікарську діяльність.

«Доктор Пі» подав апеляцію, його справа досі перебуває на розгляді.