Прессекретарка українського Президента Володимира Зеленського Юлія Мендель брутально розкритикувала журналістів “Схем” через їхнє розслідування, в якому зазначено, що в Омані Зеленський міг зустрічатися з секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим.

Про це вона написала на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Складно спростувати, що хтось лікує зуби, у кого-то є брати, хтось літає в Москву, хтось із чиновників РФ літає в Оман, хтось із сучасних політиків знав когось із політиків до приходу у владу і ще десь працював”, – написала Мендель.

При цьому додала, що складно і зіставити ці несумісні факти, прийшовши до висновку, що президент домовлявся за спинами суспільства з російським чиновником. Та зауважила, що Зеленський дійсно ніколи не зустрічався з Патрушевим.

“Єдине, що було не складно в сюжеті програми “Схеми” – це заперечувати факт зустрічі президента і представника РФ Патрушева, адже вони дійсно ніколи не зустрічалися і не говорили. Для себе зазначу, що “тема зубів” в українській журналістиці дуже часто підводить авторів”, – підсумувала Мендель.

Складно спростувати, що хтось лікує зуби, у когось є брати, хтось літає до Москви, хтось з чиновників РФ літає до Оману,…

Опубліковано Юлією Мендель Четвер, 13 лютого 2020 р.

Як писав “Вголос”, у розслідуванні “Схеми йдеться про те, що В Оман до Зеленського прилітав глава Радбезу Росії (відео).

Читайте також: “Маніпулятивні фрази під драматичну музику”: Єрмак заперечив переговори Зеленського з Патрушевим в Омані (відео)”.