Про це повідомила газета The Washington Post, передає Громадське.

Зазначається, що після розмови з Путіним у 2017 році (у Гамбурзі) президент США намагався отримати записи свого перекладача й дав йому вказівку — не обговорювати почуте з іншими посадовцями адміністрації.

Американські чиновники дізналися про таку вказівку після того, як запросили в перекладача додаткову інформацію про переговори.

Аргументом стало і те, що в 2018 році на переговорах у Гельсінкі Трамп не взяв з собою нікого, окрім перекладача. У Білому домі заявили, що не бачили жодної стенограми із зустрічі.

Джерела WP зазначили, що навіть у секретних документах немає докладної інформації про п'ять особистих зустрічей Трампа з Путіним за останні два роки.

Державні чиновники вказали, що модель роботи Трампа не схожа на інших президентів: помічники попередників чинного президента ділилися докладними записами після зустрічей.

Сам Дональд Трамп заперечив приховування розмов з Путіним та уточнив, що вони говорили "про Ізраїль, про забезпечення безпеки Ізраїлю, про багато інших речей".

Трамп зазначив, що деталі його зустрічей з іншими президентами чомусь нікого не цікавлять, але коли йдеться про Путіна, то запитують: "Про що ви говорили?"