Про це власкору Вголосу у Луцьку повідомили власні джерела.

Несподівана поява на західноукраїнському окрузі вихідця з Донецької області, який став «мешканцем» Володимира-Волинського наприкінці липня цього року, здивувала волинський обласний політикум. Поінформовані джерела припускають, що «десант» бізнесмена з Донбасу пов’язаний із бажанням окремих донецьких олігархічних груп отримати вплив на митні пункти переходи у Польщу, які розташовані у цьому окрузі.

«Геннадій Частяков, судячи з його передвиборчої кампанії, не шкодує витрачати значні фінансові ресурси на агітацію. Є інформація, що така його активність пов’язана із бажанням окремих бізнесових груп з Донбасу отримати вихід на волинську митницю. Очевидно, на Геннадія Частякова зробила ставку одна з потужних олігархічних груп. Не виключено, що вона може бути наближена до Адміністрації Президента», - повідомило джерело.

Крім того, патріотизм Геннадія Частякова чомусь з’явився лише напередодні виборів. Раніше про його підтримку українського національного відродження нічого не було чути.

«Звісно, для того, щоб бути привабливим в очах волинян, Геннадій Частяков вирішив одіти вишиванку і стати великим патріотом. Але за цим зовнішнім образом патріота, про якого раніше ніколи не чули ні на Волині, ні в Донбасі, приховуються більш приземлені прагнення – митні пункти переходу і кордон», – зазначило джерело.