Таку думку висловив на прес-конференції, що відбулася у Кишиневі, виконувач обов'язків прокурора Кишинева Ігор Попа, повідомляє «Укрінформ».

«У тій непростій ситуації, в якій перебуває нині Молдова, коли постійно проводять мирні акції протесту, залучення до протестів найманців, які воювали на Донбасі, – досить небезпечне явище, здатне дестабілізувати ситуацію і спровокувати насильницькі дії», – підкреслив він.

Прокурор відзначив, що «кілька найманців уже брали участь у протестах у вересні 2015 року, коли маніфестанти спробували штурмувати будівлю генеральної прокуратури».

Він висловив сподівання, що за сприяння Служби інформації і безпеки Молдови та українських спецслужб удасться виявити всіх молдовських найманців, які воюють на боці сепаратистів з «ЛНР» і «ДНР».

За даними прокуратури, більшість найманців вербують для подальшої відправки на Донбас серед жителів Гагаузької автономії на півдні Молдови. До слова, 10 громадян Молдови, які воювали на Донбасі, засудили, вони вже відбувають покарання у в'язниці.