Олександр Касянюк: У відповідь на нашу допомогу Львівської області, звідти пообіцяли надіслати спостерігачів, щоб не дати нам "сфальсифікувати" вибори"

Проявом "політичного цинізму" назвав народний депутат України від Партії регіонів Олександр Касянюк ініціативу львівського БЮТ про відправлення в Донбас декількох тисяч чоловік для роботи в дільничних виборчих комісіях і спостерігачами на виборчих дільницях.

Нагадаємо, що вчора голова виборчого штабу БЮТ у Львівській області Іван Денькович заявив про те, що в його резерві є близько 4 тисяч осіб, які готові хоч сьогодні їхати в Донецьку й Луганську області для роботи там на виборах.

"Тільки недавно ми як жест доброї волі відправили тонни води й соків у райони Львівщини, що постраждали від техногенної катастрофи. Причому направили їх безоплатно. І це не перший подібний крок з боку Донбасу. Досить згадати, які об'єми допомоги виділяла Донецька область наприкінці 90-х років районам Закарпаття, що постраждали від паводку.

А погашення боргів бюджетникам Західної України, що було здійснено в 2000 році тоді ще прем'єром В. Ющенко за рахунок збільшення податкових відрахувань із Донецької області? І таких прикладів десятки" – відзначає О. Касянюк.

"Але хто хоч один раз сказав Донбасу просте людське "спасибі" за все це? У будь-якому випадку, від представників львівської політичної еліти за останні 5 років ми не почули жодного доброго слова на адресу донетчан.

Ми відправляємо у Львів воду, а в цей час Ющенко припиняє дію постанови Кабміну, що передбачала виділення Сходові України коштів на реконструкцію систем водовідводу й водопостачання, і звертається до Конституційного суду з проханням дати оцінку конституційності цього рішення уряду. Ми готові поділитися з кожним, а в підсумку ризикуємо залишитися ні із чим" – відзначає народний депутат.

"Такий донецький характер – прийти на допомогу тим, кому зараз важко. І це добре! Але й мешканці Львівської області повинні це розуміти. А в підсумку виходить, що переважна більшість львів'ян (до 73%) протягом останніх чотирьох років справно голосує за "Нашу Україну" і БЮТ, за того ж губернатора Петра Олійника, що кинув земляків в біді і якого не цікавить нічого, крім виборів та політиканства. Я думаю, що останні події повинні розкрити очі жителям Львівщини на тих, хто ними безпосередньо керують. Таким політикам в Україні не місце" – підсумував Олександр Касянюк.