Про це заявив голова незалежної профспілки гірняків України Михайло Волинець, повідомляє Конфедерація вільних профспілок України.

«У Росії немає дотацій з бюджету на вугільну промисловість, відповідно вона не дотуватиме українські шахти. А це означає, що вони будуть закриті миттєво. Люди ж залишаться без зарплат і роботи. В Україні шахти не закриваються, а зарплату шахтарям виплачують. У гірників немає причин для хвилювань і ідеї сепаратистів їм не цікаві», - наголосив він.

«Шахтарі не будуть підтримувати сепаратистів. І на те є причини. Вони добре поінформовані про те, що в Росії минулого року на 40% скоротилися інвестиції у вугільну промисловість. Крім того, всі знають, що там ведеться видобуток вугілля на товстих пластах, а більше 60% обсягу - в кар'єрах, відкритим способом. На таких шахтах витрати складають 10 доларів на 1 тонну. Шахтарі Донбасу знають і те, що, наприклад, у Ростовській області закриті всі шахти, за винятком трьох об'єктів, які належать українському підприємцеві Р. Ахметову, і поставляють вугілля українському споживачеві», - сказав Волинець.

Нагадаємо, сепаратисти в Донецьку захопили ОДА, оголосили про створення Донецької народної республіки, а також звернулись до Володимира Путіна і попросили ввести в регіон військовиків.