Про це він написав у «Facebook».

За його даними, сьогодні внаслідок масованого обстрілу важкими гаубицями не менше ніж 152 мм сталося обвалення вишки управління аеропорту: «Вишка звалилася не до п'ятого, як повідомляли раніше, а до третього поверху. На першому поверсі вежі триває пожежа».

Також, за словами Бутусова, значно ускладнилася тактична ситуація. Підрозділи терористів заявили про відмову від перемир'я. Російські найманці повністю закрили проїзд через пряму дорогу до Пісків. У самому аеропорту інтенсивність ведення бойових дій повернулася до того рівня, яка була до чергового «перемир'я»: артилерійські нальоти, снайперський вогонь.

Попри це, українським військам удалося з боєм прорватися в аеропорт, доставити постачання і групу бійців на ротацію – це було зроблено по другій дорозі, яка все ще залишається відкритою.

Головне – бійці 80-ї львівської аеромобільної бригади евакуювали 3 українських вояків, поранених учора, яких терористи не дозволили вивезти, а також 6 поранених бійців, поранених сьогодні під час обвалу вишки.

На цей момент підрозділи в аеропорту поповнено, забезпечено постачанням і боєприпасами.

На думку Бутусова, імовірність наступу великих сил противника на новий термінал дуже незначна: «Наше артилерійське угруповання біля Пісків посилено, всі орієнтири пристріляно, будь-які нові атаки закінчаться, як у вересні-жовтні, новими великими втратами терористів».

Натомість, як вважає журналіст, реальною є загроза повного оточення.

«Прямий шлях з Пісків ми вже втратили – там розгорнуто блокпост супротивника. Залишається дорога через Опитне. Якщо противник перекриє і цей шлях – аеропорт утримати не вдасться… На жаль, зараз біля Донецького аеропорту противник створив загрозу за сценарієм оточення нашого загону на 32-му блокпосту», – зазначив Бутусов.

Нагадаємо, терористи висунули ультиматум українським військовим із вимогою або залишити до 17:00 Донецький аеропорт, або російська артилерія і танки зрівняють його із землею.