Геннадій Частяков зареєстрований кандидатом по Володимир-Волинському виборчому округу №19. На вибори він йде як самовисуванець, проте відмітка про зміну його місця прописки з «донецької» на «волинську» з’явилася у паспорті наприкінці липня 2012 року.

Як повідомили власкору Вголосу мешканці Володимир-Волинського, Геннадій Частяков у своєму окрузі позиціонує себе нібито палким прихильником всього українського і витрачає величезні фінансові ресурси на рекламу.

«На День Незалежності у місті підняли державний прапор України на повітряній кулі, - розповідає мешканець Володимир-Волинського. – Захід відбувся з ініціативи кандидата в нардепи Геннадія Часткова. Крім того, «донецький» організував цього ж дня святковий концерт за участю гурту «Скрябін» у Нововолинську. А у Іваничі (райцентр в області) привіз Степана Гігу».

Вулицями Володимир-Волинського активно поширюється газета Геннадія Частякова «Волинський часопис», яка видається накладом в 70 тисяч примірників. За інформацією власних джерел, на заїжджого Геннадія Частякова з центру орієнтують працювати і місцевий адмінресурс.