Про це свідчить електронна декларація судді у реєстрі НАЗК, повідомляє видання «Наші гроші». 

Йдеться про п’ятикімнатну квартиру на вулиці Протасів Яр, 8. Суддя по довіреності користується цією квартирою, а його дружина – двома гаражами у цьому ж будинку. Суддя повідомив, що на жовтень 2015 рік квартира коштувала 3,91 млн грн.

Власником квартири і гаражів є 76-річний Володимир Адаменко, який проживає у Донецьку. Це батько дружини судді – Тетяни Князькової.

У попередні роки суддя Князьков квартиру свого тестя не декларував, хоча вона була куплена у серпні 2012-го, через півроку після призначення його головою Господарського суду Києва.

Дружина судді Тетяна Князькова повідомила, що орендує квартиру в Києва на 125 кв.м. у деякої Олени Тетеріної. Також вона має у власності дві квартири у Донецьку площею 36 кв.м. і 74 кв.м.

Сам Валерій Князьков володіє квартирою у Донецьку на 44 кв.м.

Суддя користується двома автомобілями – власним Honda CRV 2004 р.в. і Mercedes-Benz GL 2013 р.в. по довіреності. Власником мерседеса є Лебедінський Сергій Анатолійович. Особа з таким ПІБ зареєстрована у Донецьку. Дружина судді використовує автомобіль Mazda 06 2006 р.в., що зареєстрований на її матір – Людмилу Адаменко.

Раніше Валерій Князьков працював у Ворошилівському суді Донецька. Він став відомий тим, що у 2009-му засудив до 8 років позбавлення волі співавтора книги «Донецька мафія», екс-партнера Бориса Колеснікова по ТРЦ «Білий лебідь» Бориса Пенчука.

Кар’єра судді Князькова різко пішла вгору у 2011 році, коли його призначили суддею Вищого господарського суду, а вже у 2012-му він очолив Госпсуд Києва.