Він нагадав, що на парламентських виборах йому довелося змагатися на три фронти – «не тільки проти влади і грошей олігархів, а, на жаль, і проти союзників, теперішньої опозиції, які де–факто допомагали представникам влади».

«На сьогодні я маю радикальніші погляди, аніж у деяких представників опозиції. Проте я усвідомлюю, що для боротьби з владою нам потрібна єдність усіх політичних сил. Тому зараз я пропоную створити непартійне об’єднання, куди б увійшли не тільки депутати всіх опозиційних сил, а й позафракційні. За моїми підрахунками, воно мало б налічувати 182 депутати», – розповів нардеп.

Він додав, що є партія, яку він підтримує більше, ніж інші.

«Саме Віталій Кличко під час парламентських виборів зняв свого кандидата в коломийському окрузі на мою користь. Для мене ще тоді це стало показником, що людина готова до співпраці. Саме з партією «УДАР» я найбільше співпрацюю. І думаю, що наша співпраця посилюватиметься. Політика — це колективна гра, і я це розумію», – наголосив Доній.

Він додав, що поки що йде мова про співпрацю з УДАРом.

«Поки що я кажу про співпрацю, але в перспективі цілком можливо почати говорити й про вступ до «УДАРу». Відразу зазначу, що, обираючи між Кличком і Яценюком як кандидатами в президенти, я завжди казав, що доцільніше обрати більш принципового, аніж ерудованого», – зазначив народний депутат.

Джерело: Україна молода