Як повідомляє BBC Ukrainan, 48-річну герцогиню Пальма-де-Майоркську підозрюють у причетності до ділових справ її чоловіка, дона Іньякі Урдангаріна.

Торік на частину майна Урдангаріна було накладено арешт, після того як його запідозрили в розтраті декількох мільйонів євро, виділених одному з його благодійних фондів.

Сам він заперечує свою провину. Жодних офіційних звинувачень Урдангаріну поки не пред’явлено.

Інфанта Крістіна тепер перебуває в статусі офіційної підозрюваної і має постати перед судом 8 березня.

Це перший випадок у новітній історії Іспанії, коли близького родича короля викликають до суду за підозрою в скоєнні злочину.

Суддя суду Пальма-де-Майорки Хосе Кастро викликав принцесу для того, щоб вона дала свідчення про свій статус бізнес-партнера її чоловіка у фірмі Aizoon.

Один із маєтків подружжя, на який минулого року було накладено арешт, – великий розкішний особняк на околицях Барселони, що перебуває у спільній власності герцоги і інфанти Крістіни.

Інфанта є другою з трьох дітей короля Хуана Карлоса. Вона має старшу сестру, інфанту Елену, і молодшого брата – крон-принца Феліпе, спадкоємця іспанського престолу.

У відповідь на оголошення суду у вівторок представники іспанської королівської родини заявили, що король з максимальною повагою ставиться до судових рішень.